استفاده از کیف اداری چرم درسا در ساخت توربین بادی چین!!

آیا کیف چرمی دارید که واقعاً آن را دوست دارید اما نمی توانید آن را بپوشید زیرا کثیف شده و به نظر می رسد نمی توانید آن را تمیز کنید؟

ما شرایط را می دانیم! بسیاری از مشتریان ما با این مشکل روبرو هستند، من روی لوازم جانبی چرم اصل سرمایه گذاری می کنم زیرا بهترین و ماندگار هستند، اما در نهایت آنها را نمی پوشم زیرا کثیف یا خراشیده می شوند و به اندازه کافی خوب به نظر نمی رسند.

از آنجایی که می‌خواهیم به بزرگترین نیازهای مشتریان خود پاسخ دهیم، در این مقاله 5 روش را برای تمیز کردن کیف یا هر محصول چرمی طبیعی توضیح خواهیم داد.

از مادربزرگ هایمان روشی غیر معمول برای تمیز کردن کیف اداری چرم درسا را یاد گرفتیم، این پاک کننده سفیده تخم مرغ است؛ بله، چیزی که شنیدید درست است.

این روش برای پوست های سفید یا بژ، قهوه ای روشن کار می کند، پارچه ای را در کف سفیده تخم مرغ آغشته کنید و لکه ها را روی کیسه بمالید، شما یک ماده تمیز و براق خواهید داشت.

کیف

برای لکه های کوچک و نه چندان واضح می توانید از پودر تالک استفاده کنید، پودر را به محل کثیف اضافه کنید و سپس با کمک یک پارچه نرم محل را تمیز کنید

شیر پاک کننده یا دستمال مرطوب برای لکه های زیرسازی، رژ لب یا رژگونه، خانم ها و آقایان اغلب با این مشکل مواجه می شوند، به همین دلیل مهم است که بدانید با استفاده از پد آغشته به شیر پاک کننده، لکه ها بلافاصله از بین می روند.

سقز ماده ای فرار، بی رنگ و با بوی قوی است که اغلب برای تمیز کردن اجسام خاص استفاده می شود.

مخلوط با موم زنبور عسل برای لکه هایی که با هیچ محلول دیگری پاک نمی شوند عالی است.

ما به شما 5 راه برای تمیز کردن محصولات چرم اصل ارائه کرده ایم، خوب است بدانید که نحوه نگهداری از این محصولات و نحوه استفاده از آنها نیز مهم است.

باید یک فضای تهویه شده باشد و هر از چند گاهی بیرون آورده و تمیز شود، بنابراین، کیف و لوازم جانبی چرم طبیعی را تمیز کنید و بپوشید!