با خرید فرش 700 شانه اردهال مشهد دوعدد قالیچه 9 متری هدیه بگیرید!!

گره زدن فرش مانند گره زدن دو رشته مختلف از مواد است، گره ها سطح فرش های گره دار را ایجاد می کنند که اصطلاحاً به آن پرز می گویند.

ردیف های گره و نخ های پارچه پایه با شانه محکم به هم فشار داده می شوند و در نتیجه تراکم گره بالایی ایجاد می شود، هر چه تراکم بیشتر باشد، طول عمر فرش بیشتر می شود.

هنگام خرید فرش 700 شانه اردهال مشهد، سوال جنس آن در همان ابتدا مطرح می شود؛ بنابراین باید همیشه در نظر داشته باشید که کجا و برای چه هدفی می‌خواهید فرش جدید را پهن کنید.

به عنوان مثال، اگر برای راهرو در نظر گرفته شده باشد، دوام در بالای لیست خواهد بود، از طرف دیگر در اتاق خواب، مطمئناً موادی را ترجیح می دهید که کرکی و راحت در زیر پا باشد.

همچنین به خاطر داشته باشید که جنس آن بر سبک فرش تاثیر می گذارد.

فرش

برخی از فرش‌ها، مانند فرش‌هایی که از پنبه یا جوت تهیه می‌شوند، ظاهری غیر رسمی دارند، در حالی که مدل‌های ابریشمی یا شنل، حال و هوای ظریف‌تری ایجاد می‌کنند.

در زیر متداول ترین مواد فرش و مزایا و معایب آنها را به شما نشان می دهیم.

ما همچنین نکات مفیدی را برای استفاده و مراقبت به شما ارائه می دهیم.

با پشم، بین پشم بکر و دباغی و همچنین پشم مناطق مرتفع و پست تمایز قائل می‌شود.

پشم جدید از گوسفندان زنده به دست می آید و کیفیت بالاتری دارد، در حالی که پشم کوهستانی از حیوانات کوهستانی به دست می آید و همچنین کیفیت بالاتری دارد.

فرش های پشمی بهترین انتخاب برای مکان هایی هستند که زیاد مورد استفاده قرار می گیرند، مانند اتاق نشیمن و راهرو، زیرا روغن های طبیعی موجود در پشم گوسفند، این فرش ها را در برابر کثیفی و آب مقاوم می کند.

به دلیل خاصیت ارتجاعی الیاف، آنها نیز به سرعت نقاط فشاری ایجاد نمی کنند.

با این حال، پشم با گذشت زمان تمایل به کدر شدن دارد، برای اتاق های مرطوب انتخاب خوبی نیست، زیرا مواد در طول زمان مورد حمله قرار می گیرند.