دستگاه

در حالی که این دستگاه تصفیه آب یک گزینه عالی برای آب آشامیدنی در شرایط خوب است و مزایای آن بیشتر از معایب است، ما قصد داریم آن را در هر چیزی که داریم شفاف بنامیم.

آنها باید در شرایط خوبی نگهداری شوند، این فیلترها باکتری ها و میکروارگانیسم ها را در خود نگه می دارند و از ورود آنها به آب جلوگیری می کنند.

به همین دلیل هر از چند گاهی باید تعویض شوند تا از مصرف مجدد آب آلوده جلوگیری شود.

اگر مراقبت به درستی انجام نشود، یک آبگوشت مغذی عالی برای پخش شدن باکتری ها در آب ما ایجاد می کنیم، با تمیز نکردن آن، می توانید تا 2000 نوع باکتری بیشتر از آب فیلتر نشده تجمع کنید.

هزینه اولیه نصب دستگاه تصفیه آب برای مغازه نیاز به سرمایه گذاری اولیه دارد، اگر چه زمانی که می بینیم متوسط ​​هزینه آب بطری خانگی ۵۰۰ یورو در سال است، این نقص به راحتی برطرف می شود.

دستگاه

برخی از سیستم های تصفیه بیش از حد دست و پا گیر هستند و بیشتر نیاز به تعویض فیلتر چندین بار در سال دارند.

بهتر است یکی را نصب کنید که فقط یک بار در سال باید تعویض شود.

همانطور که دیدیم استفاده صحیح از این فیلترها به اندازه آب آشامیدنی در شرایط خوب ضروری است، از این رو قصد داریم در مورد نیازهای اصلی نگهداری این دستگاه های تصفیه به شما بگوییم.

تعمیر و نگهداری اصلی به تعویض کارتریج در صورت لزوم بستگی دارد، برای این کار باید دستورالعمل سازنده را رعایت کنیم، هرچند ممکن است بسته به کاربری که خواهیم داد، مجبور به تغییر بیشتر آن باشیم.

این تعمیر و نگهداری در مقایسه با تمام مزایایی که این دستگاه به ما ارائه می دهد ناچیز است.

برای نصب آنها کافی است منبع آب را ببندید و شیرها را باز کنید تا آب باقیمانده تخلیه شود، سپس آداپتور را به شیر آب و مخزن تصفیه وصل می کنیم.

ظرف را می توان به روش های مختلفی متصل و قرار داد، این سیستم‌ها پلاگین هستند، بنابراین ما به کمک لوله‌کشی نیاز نخواهیم داشت.

امیدوارم با این نکات بتوانید از دستگاه تصفیه آب در منزل استفاده کنید و از تمام مزایای آن بهره مند شوید.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *