لیمو

لیموی خشک بلافاصله به عنوان یک مکمل غذایی به ذهن خطور می کند.

این عطر تقریباً برای هر نوشیدنی است، نوشیدن چای با لیمو عمانی اسلایس در حال حاضر یک سنت است، آن را به آب سرد، کوکتل های مختلف اضافه می کنند.

در بسیاری از نکات برای یک سبک زندگی سالم، اعتقاد بر این است که آب لیمو، که صبح با معده خالی نوشیده شود، به بدن کمک می کند تا “راه اندازی” و بهتر کار کند.

این نیز یک افزودنی شیرینی پزی در پخت و پز است؛ پوست لیمو اغلب برای تهیه خمیر یا پر کردن استفاده می شود، یا از برش های لیموی خشک برای تزئین کیک و کیک استفاده کنید.

این و اجزای دستور العمل های غذاهای ماهی یا گوشت – قاچ های لیمو طعم و عطر خاصی به محصول آشپزی آماده می دهد.

برای از بین بردن سریع مایع اضافی از حلقه ها، ارزش آن را دارد که آنها را کمی “فشرده” کنید، آنها را روی هم تا کنید.

لیمو

باید مطمئن شوید که برش ها کاملا خشک شده باشند، زیرا در غیر این صورت ممکن است روی آن ها کپک بزنید.

چگونه می توان از میوه استفاده کرد؟ طیف کاربردهای این میوه خشک بسیار گسترده است.

چندین زمینه وجود دارد که می توان از آن استفاده کرد.

با استفاده از لیمو می توانید با افزودن پودر میوه خشک به ماسک های سفید کننده و پاک کننده، لوازم آرایشی فوق العاده ای در منزل درست کنید.

با این حال، در عین حال، برای جلوگیری از سوختگی اسید سیتریک روی پوست ظریف صورت، همیشه باید احتیاط را به خاطر بسپارید و دستور و دستور تهیه محصول آرایشی را به شدت رعایت کنید.

همچنین میوه های لیمو از زمان های قدیم بسیار مفید تلقی می شدند، زیرا حاوی مقدار زیادی ویتامین، درشت مغذی ها و ریزمغذی ها هستند.

از آنجایی که میوه لیمو سرشار از اسید سیتریک و نمک های معدنی است، به دلیل توانایی اسید سیتریک در حل کردن رسوبات اسید اوریک، برای نقرس و سنگ کلیه ضروری است.

این میوه ابتدا در فصل سرما خورده می شود تا از بیماری ها جلوگیری شود، همچنین تأثیر مثبتی بر هضم غذا دارد، با کمک آن حتی بدن را از سموم پاک می کنند.

اگر به طور منظم لیمو را به رژیم غذایی خود اضافه کنید، سیستم خونساز و گردش خون بهتر شروع به کار می کنند، خون تصفیه می شود.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *