بستن ساعت sveston طلایی بر روی دست موجب اگزما می شود!!!

آیا می دانستید که ساعت سازی ساعت sveston طلایی بخشی از شهرت خود را مدیون کارگران مهاجر ایتالیایی است؟

از اواخر دهه 1950، تولیدکنندگان سوئیسی برای رقابتی ماندن به کارگران ایتالیایی روی آوردند.

این نیروی کار ارزان و کم مهارت با کار در خطوط مونتاژ به نوسازی فرآیندهای تولید کمک کرد، بنابراین وظایفی را انجام داد که کارگران محلی هیچ علاقه ای به آنها نشان نمی دادند.

این تنها راه برای ادامه رشد بخش در مواجهه با رشد قوی در رقابت بین المللی بود.

از آن زمان تاکنون، زنان در تمامی سطوح در این بخش حضور داشته اند، هرچند حضور آنها در نقش های مدیریتی هنوز به میزان قابل توجهی کم است.

بر اساس سرشماری سال 2018 کارگران و شرکت‌های ساعت‌سازی و میکروتکنیک سوئیس، که توسط فدراسیون کارفرمایان صنعت ساعت‌سازی سوئیس انجام شده است، 44.2 درصد از این بخش را زنان تشکیل می‌دهند که از این تعداد 1.2 درصد در پست‌های مدیریتی هستند.

ساعت

علاوه بر این، در سوئیس تنها 6.7٪ از مدیران زن وجود دارد، در حالی که میانگین بین المللی کمی بالاتر است: 9٪. صنعت ساعت سازی نیز از این قاعده مستثنی نیست.

با این حال، ذهنیت تغییر می کند و نمایندگی زنان در دنیای ساعت سازی به آرامی اما پیوسته در حال رشد است.

در واقع، زنان بیشتری هستند که در حال حاضر نقش‌های اصلی را در چارت سازمانی ساعت‌سازان بر عهده دارند، چیزی که همین چند سال پیش آرمان‌شهر به نظر می‌رسید.

بزرگ‌ترین مؤسسات سوئیسی در این بخش اکنون توسط وارثان، دختران، نوه‌ها و نوه‌های مؤسس اداره می‌شوند.

دیگران با صبر و حوصله از هرم به سمت مدیر یا مدیر صعود کرده اند.

در نهایت، زنان بیشتر و بیشتری شرکت های ساعت سازی خود را ایجاد می کنند.

حضور زنان در راس خانه های بزرگ ساعت سازی و همچنین همکاری برخی برندها با طراحانی مانند Doo.Ri و Piaget در سال 2007، تغییری در مفهوم و طراحی ساعت های زنانه ایجاد کرد.

برای مدت طولانی، ساعت‌های زنانه منحصراً بر اساس مدل‌های مردانه ساخته می‌شدند: کپی‌هایی از نمونه‌های ساده، با صفحه‌ها و بند‌های کوچک‌تر، پوشیده‌شده با جواهرات و الماس‌های گرانبها.