شوینده

برای یافتن مقرون به صرفه ترین شوینده مایع، ابتدا باید انتظارات خود را از مواد شوینده مشخص کنیم.

مانند تقریباً هر محصولی، شوینده‌ها از پاک‌کننده‌های درجه سه ارزان‌قیمت گرفته تا پاک‌کننده‌های لکه‌بر با بهترین کیفیت و سازگار با محیط زیست و پوست هستند.

در انتخاب خود، ابتدا باید در مورد ویژگی هایی مانند شوینده مالوچسکا، پودر شوینده مالوچسکا، غلیظ یا فوق غلیظ تصمیم بگیرید و سپس ارزیابی قیمت/عملکرد در آن دسته انجام دهید.

امروزه سوپرمارکت های تخفیف دار یکی از رایج ترین فروشگاه های خرید هستند.

با دنبال کردن کمپین های سوپرمارکت ها در این بخش، این امکان را دارید که انواع شوینده ها را با قیمت بسیار مقرون به صرفه تری پیدا کنید.

شوینده

با این حال، برای دستیابی به گزینه های بیشتر برند، سوپرمارکت ها و بازارهای مجازی که برندهای باکیفیت را با مصرف کنندگان همراه می کنند، ترجیح داده می شوند.

علاوه بر این، با ثبت سفارش فوری از کانال های دیجیتال مانند سایت های خرید آنلاین، می توانید خریدی مقرون به صرفه و عمده داشته باشید و سفارشات خود را درب منزل تحویل بگیرید.

ترجیح دادن مواد شوینده مایع مخصوص لباس های مشکی و تیره به جای پودر شوینده برای لباس های مشکی و رنگی از چسبیدن ذرات حل نشده به لباس های تیره جلوگیری می کند و از تغییر رنگ احتمالی جلوگیری می کند.

اگر مواد شوینده مخصوص لباس های رنگی یا رنگ های تیره در خانه ندارید، از مقدار کمتری از مواد شوینده معمولی که هنگام شستن لباس ها استفاده می کنید، استفاده کنید.

مقدار ایده آل مواد شوینده برای یک دستگاه پر شده با وزن متوسط ​​روی بسته بندی محصولات مشخص شده است.

استفاده بیش از حد از مواد شوینده ممکن است با باقی ماندن باقیمانده مواد شوینده روی پارچه ها باعث خون ریزی رنگ لباس های شما و یا محو شدن رنگ پارچه ها شود.

کدام ماده شوینده با سفیده شسته می شود؟

اگر لکه سرسختی وجود دارد که نیاز به درمان قبلی دارد، می توانید اولین مداخله را با استفاده از شوینده مایع روی لکه انجام دهید.

علاوه بر این، می‌توانید انواع شوینده‌های مایع را مستقیماً در میان مواد کثیف در محفظه دستگاه از طریق درپوش‌های دستی قرار دهید.

این روش ها به شما امکان می دهد تا به نتیجه موثرتری برسید، برای سفیده هایی که خیلی کثیف نیستند، می توانید از پودر شوینده مخصوص لباس های سفید استفاده کنید.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *