ما همه جا مو قرمزهای جذاب و جذاب را می بینیم – احتمالاً این رنگ محبوب ترین رب انار در هالیوود است! از طرفداران سرسختی مانند جولیان مور گرفته تا دختران جدید اما استون، برایس دالاس هاوارد و جسیکا چستین، رنگ قرمز رنگ و بویی است. به این فکر می کنید که خودتان لحن آتشین را اتخاذ کنید؟ فرقی نمی‌کند که برای اولین بار شروع به کار کنید یا فقط رنگ موهای خود را تغییر دهید، انتخاب و حفظ رنگ قرمز مناسب برای شما می‌تواند دلهره‌آور به نظر برسد.

با ستارگان و مشاور خلاق ردکن برای رنگ، تریسی کانینگهام (او اخیراً لیندسی لوهان را به ریشه‌های تله والدین خود بازگرداند!) و مدیر کلرول گلوبال رنگ، ماری رابینسون (که قفل‌های اما استون را نقاشی می‌کند) صحبت کردیم تا نکاتی تخصصی در مورد تسلط داشته باشیم.

اولین چیز اول: رنگ خود را انتخاب کنید. تریسی می گوید: «بهترین توصیه ای که می توانم در مورد لباس بلوچی به من بدهم این است که همیشه و همیشه عکس بگیرید. مهم نیست که چقدر خوش صحبت هستید، رنگ‌شناس شما همیشه ایده‌ای متفاوت در سر دارد.

با یک تصویر، هیچ سردرگمی در مورد دید شما وجود ندارد – حتی می توانید در مورد اینکه آیا سایه مناسب برای شما است یا خیر صحبت کنید! رنگ‌های مختلف قرمز با هزاران رنگ پوست مطابقت دارند، بنابراین مهم است که عکسی از فردی با رنگ‌های مشابه انتخاب کنید. ماری می‌افزاید: «زن‌هایی که ته‌رنگ‌های زیتونی و زرد دارند، بیشتر با رنگ‌های طلایی و زردآلوی به نظر می‌رسند تا قرمز واقعی».

بهترین راه برای دانستن اینکه کدام سمت طیف را منحرف کنیم؟ از رز مشکی که بیش از حد شبیه رنگ پوست شما است اجتناب کنید. ماری می گوید: «به عنوان مثال، اگر پوست شما ته رنگ زرد دارد، از بلوند توت فرنگی دوری کنید.

در حالی که قرمز مطمئناً بیانگر است، اما حفظ آن نیز یکی از سخت ترین رنگ ها است. ماری توضیح می‌دهد: «رنگ قرمز سریع‌تر محو می‌شود، زیرا حاوی مولکول‌های رنگ بزرگ‌تری نسبت به سایر رنگ‌ها است و سریع‌تر از فولیکول‌های مو می‌لغزد. بافت مو، سلامت و قرار گرفتن در معرض نور خورشید نیز تعیین می کند که سایه شما ماندگار باشد یا خیر.

موهای متخلخل رنگ را بسیار بهتر نگه می دارند و هر چه موهای شما سالم تر باشد، رنگ آن طولانی تر خواهد بود. خوشبختانه، می توانید رنگ خود را با درمان های براق در طول سال حفظ کنید. تریسی توضیح می‌دهد: «براق، نوع سبک‌تری از رنگ موی لاکچری است». “این به رنگ شما کمی فضای اضافی می دهد، و استفاده از آن یک بار در ماه عالی است تا لحن شما همیشه بهترین به نظر برسد.”

 • منابع:
  1. Ravishing Red: All You Need to Know About Dyeing Your Hair Crimson
 • تبلیغات:
  1. طراحی آینده ی لوله پلی اتیلن
  2. روغن بنفشه ای که می تواند گروه خون شما را تغییر دهد!
  3. داستان زرشک در دشت لوت!
  4. چگونه با مایع دستشویی پسوریازیس را درمان کنیم؟

 

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *