کفش

سنگ معدن و افراد بیشتری برای رهایی از استرس های زندگی روزمره به بیرون کشیده می شوند.

نوع کفش مناسب برای جویندگان ماجراجویی در فضای باز ضروری است.

کفش های بیرونی عالی همیشه پایه ای مطمئن را تضمین می کنند و درجه بالایی از ایمنی را تضمین می کنند – هر زمینی که باشد. فرقی نمی‌کند در حال گردش در کوه‌ها، پیاده‌روی یا پیاده‌روی در تپه هستید: همیشه می‌توانید به کفش پاشنه بلند زارا خود در فضای باز تکیه کنید!

کفش های فضای باز باید چه ویژگی هایی داشته باشند؟

به عنوان یک عاشق فضای باز، شما زمان زیادی را در زمین های ناهموار سپری خواهید کرد، بنابراین یک کفش با کیفیت در فضای باز باید سخت باشد. به همین دلیل است که کفش در فضای باز باید برخی از الزامات خاص را برآورده کند.

کفش

مهمترین عامل این است که کفش های خوب در فضای باز باید راحت باشند.

به هر حال: پاهای شما ممکن است در تمام طول روز در آن کفش یا چکمه باشد، که به این معنی است که راحتی پوشیدن برتر یک الزام مطلق است.

کفش در فضای باز باید راحت باشد، مناسب باشد و بدون منقبض شدن، پشتیبانی کند.

این کار از نقاط فشار، تاول ها و پف کردن جلوگیری می کند. و این بدان معناست که شما زیبایی و نه درد تور پیاده روی خود را به یاد خواهید آورد! یک زیرپایی با بالشتک مناسب باعث راحتی بیشتر در پوشیدن می شود.

کفش‌های خوب در فضای باز نیز باید مستحکم باشند، زیرا برخلاف کفش‌های معمولی روزمره باید در برابر زمین‌های ناهموار و آب و هوای نامساعد مقاومت کنند.

کفش های شما باید در هنگام پیاده روی یا پیاده روی در کوهستان هر نوع استرسی را تحمل کنند.

در شرایط سخت، یک کفش شکسته آخرین چیزی است که شما نیاز دارید.

کفش های مستحکم در فضای باز نیز شما را ایمن نگه می دارند و مطمئن می شوند که می توانید جای پایی مطمئن داشته باشید. مدل‌های دارای شفت تقویت‌شده علاوه بر این از مچ پا محافظت می‌کنند و به کاهش خطر آسیب کمک می‌کنند.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *