پای مرغ

آبگوشت پای مرغ در زنجان حاوی بسیاری از مواد مغذی است. می توانید از آنها در سس استفاده کنید و آن را در حالت یخ نگه دارید. آبگوشت پا حاوی بسیاری از مواد مغذی است. می توانید از آنها در سس استفاده کنید و آن را در حالت یخ نگه دارید.
دستور پخت پالمیرو
آیا ایده دیگری برای تهیه آنها می خواهید؟ دوست ما Palmiro Ocampo دستور پختی را با طعمی آسیایی به اشتراک می گذارد که مطمئناً آن را دوست خواهید داشت. با پختن پاها در آب با سبزیجات دلخواه شروع کنید.

بعد از اینکه خوب پختند -حداقل یک ساعت- آنها را بردارید و بگذارید کمی خنک شوند تا بتوانید آنها را فرآوری کنید. این یعنی چی؟ استخوان ها را بردارید . من بخورم؟ برش بزنید و با کمک دست استخوان ها را بردارید. خواهید دید که اگر خوب پخته شوند، کار آسانی خواهد بود .

آنها را چند دقیقه داخل فر بگذارید و رزرو کنید.

پای مرغ

اگر دوست دارید، می توانید دستور غذا را بدون جدا کردن استخوان درست کنید. اما از آنجایی که پالمیرو آنها را می سازد، باورنکردنی هستند. اگر دوست دارید، می توانید دستور غذا را بدون جدا کردن استخوان درست کنید.

اما از آنجایی که پالمیرو آنها را می سازد، باورنکردنی هستند.
حالا با آب گوشت، روغن کنجد ، سس سویا، کیون ، شکر و پیاز چینی ، قسمت سفید، نمک و فلفل ماریناد درست کنید.

حداقل 30 دقیقه پاها را در آنجا قرار دهید. آنها را در روغن فراوان سرخ کنید تا ترد شوند و با سس ماریناد آبکشی کنید (روی آتش کم کنید تا کاملاً ببندد). کمی فلفل چیلی و گشنیز و بس . برخی از پاهای شرقی برای لیسیدن انگشتان.

مرغ یکی از پرمصرف ترین غذاها در سراسر جهان است. ترجیح آن در ذائقه بسیاری از افراد نه تنها به دلیل طعم غنی آن است، بلکه به دلیل فواید چندگانه و سالم آن برای بدن است .

علاوه بر اینکه سرشار از پروتئین است، به عملکرد صحیح قلب کمک می کند و استخوان ها و دندان ها را تقویت می کند.

اما در میان تمام قسمت‌های مرغ، پاها یا خراش‌ها (آنطور که عموماً شناخته می‌شوند) دارای بیشترین خواص هستند، زیرا مواد مغذی و ویتامین‌های زیادی را به بدن ما می‌دهند.

مطالعه ای در دانشگاه Nove de Julho در برزیل نشان داد که اندام تحتانی این طیور منبع عالی کلاژن است که باعث تقویت و بهبود ظاهر مو، ناخن و پوست می شود.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *