موزاییک کف

بهترین مواد برای موزاییک ساده 40*40 : اینها انواع موزاییک هایی هستند که توصیه می کنیم در دکوراسیون منزل خود از آنها استفاده کنید. مناسب ترین متریال ها و بیشترین استفاده کارشناسان دکوراسیون هستند.

با انتخاب یکی از آنها، مدت زمان آن را تضمین می کنیم و می توانیم بهترین نتایج را بدست آوریم.

موزاییک های سرامیکی :در برابر رطوبت و سایش مقاوم هستند، تمیز کردن آنها بسیار آسان است، در برابر دمای شدید مقاومت می کنند و همچنین نیاز به نگهداری کمی دارند.
موزاییک سنگ طبیعی :سنگ طبیعی خواصی شبیه به سرامیک دارد. در برابر ضربات و گذر زمان مقاوم بوده و نتیجه نهایی بی نظیری را ارائه می دهند.
موزاییک شیشه ای :این نوع موزاییک به دلیل مقاومت در برابر آب و خاصیت چسبندگی آن مخصوصاً برای کف دوش یا استخر ایده آل است، البته در این مورد باید مشخصات فنی آن را در نظر گرفت تا بدانیم در چه فضایی می تواند به درستی جا بیفتد.
سبک ها و ایده های اصلی ترین کفپوش های موزاییکی

موزاییک کف

وقت آن است که به خلاقانه ترین قسمت انتخاب یک کفپوش موزاییک برای خانه خود برویم. یک کفپوش موزاییک می تواند زیبایی شناسی هر فضایی را به طور کامل متحول کند، محیط های منحصر به فرد و شخصی را از طریق اشکال و طرح های منحصر به فرد ایجاد کند.

سبک های مختلف را در کف موزاییکی خود ترکیب کنید
ترکیب سبک ها راه خوبی برای تبدیل اتاق نشیمن یا آشپزخانه شما به مکانی دلپذیر است که بتوانید در آن زمان بگذرانید و از فضای دلپذیرتر و دلپذیرتری لذت ببرید.

برای این کار می‌توانیم از موزاییک‌هایی با رنگ‌های روشن‌تر استفاده کنیم و این هارمونی را با موزاییک‌هایی که از طرحی رنگارنگ‌تر و جسورانه‌تر تشکیل شده است، بشکنیم. ما می توانیم هر دو را ترکیب کنیم تا بتوانید آنها را در فضاهای خاصی از اتاق توزیع کنید.

به عنوان مثال، رنگارنگ ترین موزاییک روی زمین در نزدیکی سینک یا فر و سپس بقیه را در یک سنگ مرمر زیبا می پوشاند.

رنگ های طبیعی برای فضاهای بیرونی
اگر به دنبال یک کفپوش موزاییکی مناسب برای باغ یا ایوان شما هستیم ، طبیعی‌ترین مصالح با رنگ‌های خاکی مطمئناً مطمئن خواهد بود. اینها با بقیه عناصر موجود در پاسیو ما ترکیب می شوند و جای خود را به رنگ های سبز و روشن گیاهان اطراف آن می دهند.

همچنین توجه به این نکته مهم است که برخی از مناطق بیرونی بیشتر در معرض آفتاب و رطوبت هستند، بنابراین بسیار مهم است که مواد مقاوم را انتخاب کنیم.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *