پزشکی با استفاده از پتو گوسفندی توانست سرطان را درمان کند

Monhegan سخت به نظر می رسد، اما پنبه برس خورده آن به طرز شگفت انگیزی صاف به نظر می رسد، و بافت طناب دار آن برای دویدن بین انگشتان راضی کننده است.

پرتاب پنبه ای متراکم به اندازه پرتاب های پشمی گرم است که ما امتحان کردیم، اما هنوز هم بسیار قابل تنفس است. اگر در مکانی با زمستان های معتدل زندگی می کنید، این موهگان را به گزینه ای عالی تبدیل می کند. همچنین نسبت به سایر پرتاب های پنبه ای و پشمی که ما از Faribault و Sferra امتحان کردیم، نرم تر است.

و در برابر هر آزمون شستشو و سایش مقاومت کرد، فقط بهتر می شد – نرم تر، حجیم تر، ظاهری متمایزتر – هر چه بیشتر از آن سوء استفاده می کردیم.

اگرچه مونهگان نرم است، اما همچنان یک پتو گوسفندی بزرگ و قابل توجه است، دارای روکشی سنگین تر و سفت تر از پرتاب های ظریف تر است.

پتو

اگر به دنبال چیزی مبهم یا دنج هستید، ممکن است بهترین انتخاب نباشد.
وقتی آن را از میان انگشتان خود عبور می دهید بافت.

اگر به دنبال پرتابی هستید که ظریف تر و مجلل تر باشد، ما Liam Throw از Area Home را دوست داریم. آلپاکا احساس نرمی و کرکی دارد و بسیار شبیه ترمه است.

اما بافت لیام بسیار ابریشمی‌تر، ظریف‌تر و ظریف‌تر از ترکیب پشم ترمه و دو پرتاب آلپاکا دیگر است که در سال 2018 آزمایش کردیم.

پشم ضخیم تر می اندازد. ما دوست داریم که شما بتوانید الگوی بافت ظریف پارچه لیام را ببینید و بافت آن را از طریق پرزهای نرم پتو احساس کنید. بیشتر پرتاب‌های دیگری که در آزمایش اصلی خود، ۲۰۱۸ امتحان کردیم، بافت‌هایی داشتند که صاف‌تر و با عمق کمتر به نظر می‌رسیدند.

.