پیراهن مردانه

مردان دارای اضافه وزن باید پیراهن مردانه اداری گشاد را ترجیح دهند. در هیچ موردی نباید با شکل مناسب باشند، شکم حجیم برای نظر دیگران است. در این صورت باید از یک اشتباه رایج اجتناب کنید و پیراهن های گشاد نخرید.

چنین پیراهن هایی پر بودن را پنهان نمی کنند، بلکه برعکس، شما را بیشتر گسترش می دهند.

پارچه این عامل تا حد زیادی درک اطرافیان شما را از شما تعیین می کند. شما می توانید با پول زیادی یک پیراهن مردانه بخرید، اما ممکن است یک محصول ارزان به نظر برسد.

پیراهن مردانه

و می توانید یک پیراهن ارزان تر بخرید، اما از مواد “درست” ساخته شده است – چنین پیراهنی گران قیمت و منحصر به فرد به نظر می رسد.

راز اصلی این است که شما باید پارچه های بافت دار را انتخاب کنید – چنین موادی همیشه گران تر از صاف به نظر می رسند.

هرچه بافت پارچه پیچیده تر و جالب تر باشد، پیراهن شما گران تر به نظر می رسد. و علاوه بر بافت، رنگ های اضافی پارچه علاوه بر رنگ اصلی، پیراهن شما را به گزینه ای واقعا خاص تبدیل می کند.

در مورد انواع پارچه ها: پیراهن ها باید فقط از مواد طبیعی – پنبه، کتان یا ابریشم ساخته شوند. 3) دکمه ها بهترین دکمه ها از مروارید استرالیایی ساخته شده است که برای دوخت پیراهن استفاده می شود.

این دکمه ها بسیار گران تر و جالب تر از دکمه های پلاستیکی به نظر می رسند. ویژگی به آنها – درخشش مروارید ویژه. برای تعیین اینکه یک دکمه از چه چیزی ساخته شده است.

کافی است از زوایای مختلف به آن نگاه کنید یا آن را کمی در دست خود بچرخانید. یک براق چند رنگ و رنگین کمانی به شما کمک می کند فوراً تشخیص دهید که چه مادر مرواریدی در مقابل شما قرار دارد.

نکته دیگر تفاوت دمای دکمه ها است: ناکر در هر آب و هوایی خنک می ماند، در حالی که پلاستیک همیشه در دمای محیط است. دکمه های دست دوخته عالی هستند – بنابراین قطعاً از بین نمی روند.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *